noclegi w sosnowych domkach
kuchnia pod dębem
wypoczynek blisko natury

Poznaj Osadę

sławekDębowa Osada to miejsce które powstało z pasji jego właściciela Sławka Tomaszewskiego. Od wielu lat marzeniem Sławka było stworzenie kameralnego ośrodka wypoczynkowego, który stanowiłby nie tylko miejsce wakacyjnego wypoczynku, ale także duchowej i cielesnej odnowy. Takim właśnie miejscem jest Dębowa Osada. Tutaj nikt nic nie musi, za to każdy może poczuć się w pełni sobą.
Goście mają do wyboru sześć sosnowych domków, urządzonych skromnie, ale wygodnie. Każdy z domków zmieści maksymalnie sześć osób i ma własną w pełni wyposażoną łazienkę. Do dyspozycji gości została oddana stołówka „Pod Dębem”. Gospodarz zaprasza do niej już od rana – na pyszne, zdrowe śniadania, spożywane we wspólnym gronie. Atrakcją stołówki jest przestronna jadalnia z piecem chlebowym, w którym gospodarz wypieka chrupiące, zdrowe pieczywo na naturalnym zakwasie.
Celebrowanie posiłków to rytuał Osady, który ma na celu nie tylko „nakarmienie” gości, ale także zintegrowanie ich wokół wspólnej idei pieczenia chleba dosłownie „od ziarenka do bochenka”.

Zarezerwuj już dziś!

Pobyt dla całej rodziny nad morzem i blisko natury