noclegi w domkach
kuchnia pod dębem
wypoczynek blisko natury

Lokalizacja Dębowej Osady

Lokalizacja Dębowej Osady

liść dębu

GDZIE NAS ZNAJDZIECIE?

Dębowa Osada leży w Bobolinie – malowniczej zachodniopomorskiej miejscowości, usytuowanej pomiędzy Darłówkiem a Dąbkami. To obszar Uzdrowiska Dąbki, a więc samopoczucie gości poprawia nie tylko wspaniała atmosfera, gościnność i pyszne jedzenie, ale także panujący tutaj mikroklimat.
Uzdrowisko Dąbki jest jednym z najmłodszych polskich uzdrowisk. Na jego obszarze, wzdłuż linii brzegowej i szerokiej plaży, ciągną się wydmy. Południowy obszar uzdrowiska zajmuje piękne jezioro Bukowo o powierzchni 18 kilometrów kwadratowych. Nadmorski klimat panujący w Uzdrowisku Dąbki bardzo mocno oddziałuje na organizm ludzki, dlatego jest wykorzystywany do leczenia wielu schorzeń: alergii, chorób układu oddechowego. Pobyt w Uzdrowisku Dąbki poprawia funkcjonowanie układu krążenia, wentylację płuc i ogólne samopoczucie.
Wzdłuż nadmorskiej plaży ciągnie się leśna promenada o długości 6 kilometrów. Przy drodze wojewódzkiej 203 znajdują się ścieżki rowerowe, dzięki którym możemy bezpiecznie dojechać rowerem do Darłowa, czy nawet Koszalina. Powierzchnia ścieżek rowerowych jest gładka, co pozwala na przyjemną jazdę na rolkach, wrotkach, hulajnogach. Przy jeziorze Bukowo można korzystać z przystani żeglarskiej, sceny letniej i wielu pomostów.
Wielką atrakcją Bobolina jest Ranczo Mustafa, oferujące czynny wypoczynek w siodle w ramach własnej stadniny koni, w której na stałe przebywa prawie 30 ogierów, klaczy, wałachów, kucyków, źrebaków. Przewodnikiem stada jest ogier Mustafa, Laureat Derby Warszawa (Służewiec 1997). Ranczo znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie naszej Osady.

Zarezerwuj już dziś!

Pobyt dla całej rodziny nad morzem i blisko natury