Jak uratować związek?

Długi Weekend 30.05 – 03.06.2018

Tylko dla Pań! Może to warsztaty ostatniej szansy …..

Zapraszamy na warsztaty dedykowane dla kobiet pragnących odbudować związek przeżywający kryzys, oraz dla kobiet, które boją się wejść w nową relację po nieudanym, zakończonym związku.

Szkolenie „Jak Uratować Związek” jest przepełnione informacjami, które umożliwią Wam poznanie myśli męża i zdobycie dostępu do jego serca. Otrzymacie wszystko, co niezbędne, aby wywrócić małżeństwo do góry nogami i uniknąć nieznanych zagrożeń, które mogłyby doprowadzić do rozwodu.

Nasi najbliżsi unikną w ten sposób przykrych doświadczeń, Przede wszystkim dzieci nie doznają krzywd, które niesie ze sobą nieudany związek, a w efekcie rozstanie rodziców.

Udział w warsztatach to nie tylko okazja na oczyszczenie umysłu, ale także ciała. Proponujemy kuchnię wegetariańską przygotowywaną z lokalnych ekoproduktów. W trakcie pobytu będzie można poznać ciekawych ludzi i podzielić się swoimi doświadczeniami. Dzięki lokalizacji naszej Osady, będzie można także podziwiać uroki polskiej wsi, napawać się ciszą oraz relaksować na spacerach po szerokich bałtyckich czystych plażach.

Cena pobytu: 1000 zł/osobę

W cenie:

  • 4 noclegi
  • 3 dni warsztatowe
  • całodzienne wyżywienie
  • cieple i zimne napoje serwowane podczas warsztatów.

Szkolenie poprowadzi Grzegorz Kordek

Znany w Polsce i za granicą jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci. Specjalista w ds. diversity & inclusion w organizacji. Mówca motywacyjny, szczególnie ciepło odbierany przez kobiety. Autor książek z zakresu psychologii płci,  zarządzania różnorodnością oraz rozwoju osobistego. Od ponad 10 lat, prelegent na seminariach i konferencjach. Na jego seminariach i wykładach w ciągu ostatnich 8 lat było ponad 200 000 osób. Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje, rozgłośnie radiowe. Szczególnie ceniony za to, że w prosty sposób tłumaczy to co skomplikowane. Mentor, coach, trener, ekspert komunikacji między płciowej, doradca ds. komunikacji w biznesie. W pracy trenerskiej zawsze pokazuje kontekst praktycznego wykorzystania prezentowanych strategii, taktyk i metod.

wypiek chleba
glina

DĘBOWA OSADA
76-156 DĄBKI
BOBOLIN UL. PIRACKA 1
TEL. 791 009 985, 505 987 372, 534 588 644

adker.pl