WITAMY

Jeżeli szukasz atrakcyjnego miejsca na letni wypoczynek dla Twojego dziecka i dla siebie, oraz chcesz, by oprócz relaksu i zabawy na nadbałtyckiej plaży, Twoje dziecko zdobyło szereg nowych doświadczeń – DĘBOWA OSADA – jest TYM miejscem. Dlaczego?

1 IDEALNA LOKALIZACJA

Obiekt znajduje się na terenie Ranczo Mustafa w Bobolinie – malowniczej zachodniopomorskiej miejscowości, usytuowanej pomiędzy Darłówkiem i Dąbkami. Tu oko małego turysty ucieszą piaszczyste wydmy- prawie nie do pokonania, zieleń okolicznych łąk i niepowtarzalny koloryt zachodów słońca nad morzem. Samopoczucie zdecydowanie poprawi panujący w miejscowości mikroklimat.

>czytaj więcej

2 ZAKWATEROWANIE

Dębowa Osada oferuje 6 drewnianych, jasnych, przytulnych i wygodnych domków zbudowanych z ekologicznych materiałów. Domki są sześcioosobowe, co sprzyja przyjmowaniu kolonistów lub uczestników obozów. Sercem Osady jest oryginalny “Dom-matka” , a w nim jadłodalnia i świetlica, duży piec chlebowy, palenisko z czerwonej cegły, grill, pomieszczenia sanitarne.

>czytaj więcej

3 OKOLICZNE ATRAKCJE

Podczas wypoczynku w Dębowej Osadzie można m. in.:
– nauczyć się jeździć konno, korzystając ze stadniny na Ranczo Mustafa ,
– podnosić swoją sprawność fizyczną, uczestnicząc w grach zespołowych na boisku,
– bawić się na placu zabaw,
– organizować wycieczki rowerowe przez okoliczne malownicze lasy,
– do woli korzystać z kąpieli w naszym polskim morzu.

czytaj więcej

OFERTA

Potencjał Dębowej Osady to jej położenie blisko natury, za którym idzie w parze czerpanie z naturalnych rozwiązań. Nie jest to nachalna chęć zwrócenia człowieka naturze, lecz bardziej chęć pobudzenia świadomości jak daleko od naturalnych dróg człowiek potrafi się oddalić. Zapraszamy na wypoczynek wszystkich, którzy poszukują odmiany od codziennego przesyconego cywilizacją bytu.

Organizujemy pobyty dedykowane dla rodzin z dziećmi, których program ma postawić dzieci jako kompanów wakacyjnej (i nie tylko) wyprawy dla rodziców lub też rodziców jako idealnych kumpli na wczasach dla dzieci (zob. Rodzinna Przygoda). W naszej ofercie znajdą Państwo również propozycję wypoczynku dla dzieci i młodzieży w formie eko-kolonii (zob. Eko Wakacje dla dzieci i młodzieży).

Jesteśmy otwarci na organizację innych form wypoczynku dla dorosłych i/lub dzieci i zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mają pomysł na spędzenie wypoczynku blisko natury (warsztaty, impreza integracyjna, wieczór kawalerski/panieński i inne).

Do zobaczenia!

dzieci
zwierzęta

Masz pomysł na organizację warsztatów?

– Joga

– Zdrowe żywienie

– Terapia uzależnień

– Zdrowie i uroda

Zapraszamy do współpracy!

DĘBOWA OSADA
76-156 DĄBKI
BOBOLIN UL. PIRACKA 1
TEL. 791 009 985, 505 987 372, 534 588 644

adker.pl